2016/07/24

SMÖGEN

Piękna ta Szwecja, prawda? To dziwne, że pomimo moich prawie 5 lat tutaj w Szwecji, wciąż zachwycam się tym ''szwedzkim klimatem''. Na myśli mam tutaj przede wszystkim drewniane domki i skały. Coś pięknego. Coś czego nie mamy w Polsce. Skandynawia jest piękna, uwielbiam tutaj mieszkać. Wczorajszy dzień spędziliśmy w Smögen, takiej bardzo popularnej wakacyjnej miejscówce. Pogodę mieliśmy piękną, a wspomnieć o tym muszę, ostatnie tygodnie były okropnie zimne, właściwie to bez kurtki nie ruszałam się z domu, jednak od kilku dni mamy po 26-27 stopni. Tutaj to naprawdę dużo. Mam nadzieję, że pogoda utrzyma się jeszcze jakiś czas. 


6 comments:

 1. Już któryś raz z kolei przejrzałam twojego bloga od początku. Uwielbiam tutaj zaglądać. Piszesz tak lekko, świeżo i za każdym razem jestem zachwycona. Uwielbiam cię! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jej, ale miłe słowa!! Dziękuję <3

   Delete
 2. Szwecja jest przepiękna! Marzę o tym, żeby kiedyś zwiedzić całą Skandynawie :)).

  ReplyDelete
 3. Zdjęcia są wspaniałe! Ja od dawna jestem zakochana w szwedzkim klimacie i mam nadzieję, że uda mi się kiedyś odwiedzić ten kraj! :)

  ReplyDelete
 4. Piękny wpis i zdjęcia pozdrawiamy

  ReplyDelete
 5. Rzeczywiście pięknie tam! Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła zwiedzić ten piękny kraj, bo uwielbiam skandynawskie klimaty ;D :D

  ReplyDelete