2015/04/27
27 april 2014
Myślę, zastanawiam się i dochodzę do wniosków. Za mało dzieje się w moim życiu. Potrzebuję zmiany. Zastanawiam się czy podejmuję dobre decyzje w życiu. Wszystko w tym momencie jest jakieś niewłaściwe. Od tygodnia jestem pełnoletnią Klaudią. Przez osiemnaście lat czekałam na ten moment. I oto nadszedł. Komiczne jest to, że przecież nic się nie zmieniło. Bo co miałoby się zmienić? Nie myśl tak. Jeszcze trzy lata temu spędziłaś swoje urodziny w Polsce i nigdy byś nie pomyślała że w swoje osiemnaste urodziny będziesz znajdować się w skandynawi, a co jeszcze dziwniejsze, że będziesz tam mieszkać. Trzy lata temu, przez 36 miesięcy dużo się zmieniło. Dużo się nauczyłam, ale czuję taką malutką pustkę. Czegoś mi brakuję. Czego?27 april 2015Wyżej kawałek wpisu z mojego pamiętnika. Dokładnie rok temu. Tydzień po moich urodzinach. Jakieś głupoty, ale mimo wszystko trochę prawdziwie ukazujące pustkę mojego życia. Wtedy. Dzisiaj z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć, że moje życzenia urodzinowe, wigilijne, sylwestrowe i wszystkie inne się spełniły. Zdmuchując świeczki na torcie nie wiedziałam czego sobie życzyć . Mam wrażenie, że już wszystko mam. Choć to niekoniecznie kwestia posiadania. Mam szczęście, że mam to co najważniejsze.


8 comments:

 1. Uwielbiam Twoje zdjęcia! :)
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/04/in-this-shirt.html
  Będzie mi miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad u mnie <3

  ReplyDelete
 2. czuje dokładnie to samo co Ty rok temu.. a jestem lekko ponad 2 miesiące do osiemnastki ;) i chyba brakuje mi dokladnie tego.. czego Tobie wtedy. ciesze sie, ze juz to masz kochana! teraz trzymaj kciuki za mnie, za wypełnienie tej pustki!

  ReplyDelete
 3. Fajnie, że jesteś spełniona i szczęśliwa!
  To w życiu najważniejsze :)

  http://mademoisellejuliet.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Jak też wiele marzę i krok po kroku staram się spełniać swoje marzenia. Bez nich nudny byłby świat♥

  www.delavie-paula.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Śliczne zdjęcia i świetnie napisany post:) Gratuluję Ci tego, że Twoje marzenia się spełniły, jesteś chyba prawdziwą szczęściarą:) Ja wciąż pracuję nad moimi:)

  bymadameem.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Uwielbiam twoje zdjęcia, wpisy i bloga :)
  Dobrze, że masz wszystko, co najważniejsze.
  roxanne-writes.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. też bym nie pomyślała ile może się wydarzyć przez trzy lata, świetne zdjecia :)

  LIFE PLAN BY KLAUDIA

  ReplyDelete
 8. Co prawda, nie mam pamiętników z okresu, kiedy czułam się dokładnie jak Ty, kiedy pisałaś to na samej górze. ale gdybym miała, wpis zapewne byłby niemal identyczny. Co prawda u mnie nie zagościła przeprowadzka do innego kraju, a wpis nie miał by nic wspólnego z urodzinami ale nowym rokiem... Sens jednak mimo wszystko ten sam. Czego bardzo mi brakowało, a sama ja nie wiedziałam czego dokładnie... Bardzo lubię Twojego bloga i choć wcześniej chyba nie zdarzyło mi się nic u Ciebie napisać, to teraz właśnie się "odważyłam". pozdrawiam i nie znikaj więcej z wpisami na tak długo ;)

  ReplyDelete