2015/12/11

CHRISTMAS GIFT IDEAS'15


Co rok to samo, a mianowicie? Problemy ze znalezieniem odpowiedniego prezentu. Oczywiście nie każdy styka się z tym problemem. Wierzę, że część z was zna na tyle swoich bliskich, bądź też przeprowadziła z nimi wywiad i doskonale wie co kupić by na ich twarzy wywołać uśmiech. Jeśli należycie do tej grupy to ogromnie wam zazdroszczę, bo ja prawie cały listopad i grudzień spędzam na szukaniu prezentów. Prezent dla D mam już w połowie za sobą, ale mimo wszystko gdy rozmawiamy i on twierdzi, że będę w 100 % procentach zadowolona z jego prezentu, zastanawiam się czy mój wybór dla niego był tym właściwym.

Myślę, że najważniejszą rzeczą gdy kupujemy komuś prezent, jest to aby ten prezent był po prostu przemyślany. I uwierzcie mi, że nawet tani ale przemyślany prezent może mieć większą wartość niż ten drogi kupiony bez zastanowienia. Myślę, że każdy kiedyś dostał prezent z którego był zupełnie niezadowolony. Ja staram się zawsze cieszyć z każdej rzeczy którą otrzymuję, ale niestety mi też przytrafiło się dostać coś co było kupione bez jakiejkolwiek myśli. Myślę, że to zauważa się od razu. Jestem też dużym przeciwnikiem podarowania komuś kart upominkowych, według mnie totalny brak kreatywności, który świadczy tylko o tym, że nie chciało nam się poświecić czasu na kupno prezentu.

Pierwszy krok do właściwego prezentu to wywiad, zapytajcie osobę co sobie życzy, najlepiej w różnych kategoriach cenowych, żebyście mogli wybrać coś co będzie pasowało do waszego budżetu. Z reguły trafiamy jednak na takie niezdecydowajki, jak mój D, które mówią ''e tam, ja wszystko mam, a jeśli mi coś potrzeba to kupię to sam''. No i wtedy przechodzicie do planu B, czyli tak zwana obserwacja. To właśnie dzięki obserwowaniu, znalazłam prezent dla mojego D. Niestety, choć bardzo bym chciała nie mogę wam zdradzić co to jest. Ale na pewno wszystko ogłoszę po 24 grudnia.


Gdy wywiad i obserwowanie zawiodą czas na poszukiwania. Wybierzcie się do pobliskiej galerii i z pomocą koleżanki, kolegi, siostry bądź brata spróbujcie znaleźć coś oryginalnego. Co dwie głowy to nie jedna. Jednak pamiętajcie liczy się myśl. To przede wszystkim. Wiem, że do świąt nie zostało dużo czasu, dlatego też serwuję wam dzisiaj pomysły na prezenty świąteczne. Są to rzeczy, które ja kupiłabym dla swoich bliskich, bądź też sama chciałabym dostać. Mam nadzieję, że pomogę wam choć troszeczkę w wyborze!10 comments:

 1. Dzięki! Bardzo ciekawe pomysły :)

  ReplyDelete
 2. W jakim programie robilas te sklejki?:)

  ReplyDelete
 3. Bardzo fajne pomysły! Ja właśnie dzisiaj kupiłam większość prezentów -uff! Ten dla mamy pozostawiłam do kupienia siostrze,niech też się pomęczy! :D

  Pozdrawiam! ♡ ❥ www.chanelier.blogspot.com <-- KLIIIK!

  ReplyDelete
 4. Klaudia, pamiętam ze dodawałas kiedyś post, że zamówiłas bare minerals get started kit, możesz się podzielić wrażeniem na temat tych kosmetyków? I na który odcień się zdecydowałas? :)

  ReplyDelete